WP_20150605_011

43. FILM

Podczas Rzeźnika miałem małą kamerkę, którą próbowałem zarejestrować nasz bieg, od 55km na trasę wszedł Janek (mój syn) i zdjął mi z głowy filmowanie, w trudnym momencie pojawił się też Jacek (syn Andrzeja) i zadał pytanie … „jak jest Panowie…?”

Z całym tym materiałem udałem się do Pawła Nurkowskiego, by pomógł ten bałagan złożyć w jakąś całość. Po chwili przeglądania lekko jęknął i delikatnie zaznaczył, że brak Oscara za zdjęcia nie będzie wielką niesprawiedliwością – 🙂 . Paweł bardzo Ci dziękuję  za pomoc!

Oto krótki FILM z naszego długiego biegu.

Wiem, że deklaracje są realizowane i pieniądze spływają na konto fundacji, są też i nowe osoby, które włączają się w POMOC za ULTRAMARATON – wielkie dzięki.

Fundacja ma status OPP, można dokonać stosownego odliczenia w PIT za bieżący rok.

Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich w Warszawie „Pomoc Maltańska”. Nr rachunku bankowego: PKO BP S.A. 51 1020 1156 0000 7602 0089 7512  

prosimy wpłaty z dopiskiem „TT – ultramaraton”

Pierwotnie chciałem podsumować akcję na Św. Jana, ale akcja za Waszą sprawą trwa -:))  za co jesteśmy wdzięczni. Sądzę, że podsumowanie uda mi się wysłać pod koniec tygodnia, natomiast już wiem, że deklaracje przekroczyły 80 000 zł!!!


Jak zapewne pamiętacie, w trakcie przygotowań biegaliśmy w grupie, którą odwiedzali również windsurferzy i to najlepsi na świecie. Przemek Miarczyński, 4krotny olimpijczyk, brązowy medalista z Londynu i Paweł Tarnowski (mój bratanek), Mistrz Świata Juniorów, a od soboty aktualny Mistrz Europy Seniorów. Paweł GRATULACJE! Jednak wyróżniam i drugie słowo – DZIĘKUJEMY!!! Przemek i Paweł nie tylko zaszczycali nas swoją obecnością na treningach, co uwierzcie, urozmaica i mobilizuje, ale również przyłączyli się finansowo do naszej akcji.

https://www.facebook.com/pawel182

 

 

 

Jedna myśl nt. „43. FILM”

  1. Jeszcze raz gratulacje. Wspaniała akcja. Marzy mi się pójść w Wasze ślady i przebiec kiedyś ultramaraton. Stryjku dziękuję za inspirację do wyznaczania sobie kolejnych celów i sumiennego ich realizowania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *